Hlavní navigace

Průměrný výdělek

  • (neregistrovaný) 109.183.195.---

    16. 11. 2017 11:44

    Dobrý den, prosím jen o utvrzení, že uvažuji správně. Zaměstnanec pracoval 7-8/2017 na DPP (do 10tis.) a 9/2017 na PP (odpracoval 20dní+1svátek placený paušálem). PC mi početl průměr na další čtvrtletí z DPP i PP dohromady. Já se domnívám, že je to špatně a mám průměr spočítat pouze z PP (podmínka 21 dní splněna = 20dní +svátek). Počítám správně? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 11. 2017 13:02

      zdeni (neregistrovaný) 109.183.195.---

      Prosím mzdové o pomoc
      >Dobrý den, prosím jen o utvrzení, že uvažuji správně.
      >Zaměstnanec pracoval 7-8/2017 na DPP (do 10tis.) a
      >9/2017 na PP (odpracoval 20dní+1svátek placený
      >paušálem). PC mi početl průměr na další čtvrtletí z DPP i PP
      >dohromady. Já se domnívám, že je to špatně a mám průměr
      >spočítat pouze z PP (podmínka 21 dní splněna = 20dní
      >+svátek). Počítám správně? Děkuji

    • 16. 11. 2017 13:17

      Líba (neregistrovaný) 195.146.112.---

      Re: Prosím mzdové o pomoc
      § 362

      (2) Vykonává-li zaměstnanec práci u téhož zaměstnavatele ve více základních pracovněprávních vztazích uvedených v § 3 nebo ve více pracovních vztazích, posuzuje se mzda, plat nebo odměna v každém základním pracovněprávním vztahu uvedeném v § 3 nebo pracovním vztahu, odděleně.

    • 16. 11. 2017 13:23

      zdeni (neregistrovaný) 109.183.195.---

      Re:Děkuji a přeji hezký den
      >>>Dobrý den, prosím jen o utvrzení, že uvažuji správně.
      >>>Zaměstnanec pracoval 7-8/2017 na DPP (do 10tis.) a
      >>>9/2017 na PP (odpracoval 20dní+1svátek placený
      >>>paušálem). PC mi početl průměr na další čtvrtletí z
      >>>DPP i PP
      >>>dohromady. Já se domnívám, že je to špatně a mám
      >>>průměr
      >>>spočítat pouze z PP (podmínka 21 dní splněna = 20dní
      >>>+svátek). Počítám správně? Děkuji
      >
      >§ 362
      >
      >(2) Vykonává-li zaměstnanec práci u téhož
      >zaměstnavatele ve více základních pracovněprávních vztazích
      >uvedených v § 3 nebo ve více pracovních vztazích, posuzuje
      >se mzda, plat nebo odměna v každém základním
      >pracovněprávním vztahu uvedeném v § 3 nebo pracovním vztahu,
      >odděleně.

    • 16. 11. 2017 13:26

      Líba (neregistrovaný) 195.146.112.---

      Není zač.
      >>>>Dobrý den, prosím jen o utvrzení, že uvažuji správně.
      >>>>Zaměstnanec pracoval 7-8/2017 na DPP (do 10tis.) a
      >>>>9/2017 na PP (odpracoval 20dní+1svátek placený
      >>>>paušálem). PC mi početl průměr na další čtvrtletí z
      >>>>DPP i PP
      >>>>dohromady. Já se domnívám, že je to špatně a mám
      >>>>průměr
      >>>>spočítat pouze z PP (podmínka 21 dní splněna = 20dní
      >>>>+svátek). Počítám správně? Děkuji
      >>
      >>§ 362
      >>
      >>(2) Vykonává-li zaměstnanec práci u téhož
      >>zaměstnavatele ve více základních pracovněprávních
      >>vztazích
      >>uvedených v § 3 nebo ve více pracovních vztazích,
      >>posuzuje
      >>se mzda, plat nebo odměna v každém základním
      >>pracovněprávním vztahu uvedeném v § 3 nebo pracovním
      >>vztahu,
      >>odděleně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).