Hlavní navigace

Dovolená po mateřské

• (neregistrovaný) 80.188.216.---

16. 11. 2017 17:50

Dobrý večer, měla bych dotaz ohledně dovolené po mateřské. 12.10. mi skončila mateřská dovolená a nastoupila jsem na rodičovskou dovolenou. Na začátku října jsem do firmy donesla žádost na proplacení dovolené z roku 2017, ale zapomněli mi to proplatit v říjnové výplatě. Jde to proplatit v listopadové výplatě nebo až po skončení rodičovské dovolené? Děkuji

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 11. 2017 17:59

.. (neregistrovaný) 185.115.9.---

Re: Dovolená po mateřské
      Co přesně bylo uvedeno v žádosti?
      Žádost ó čerpání dovolené?
      Nebo žádost ó proplacení dovolené?

• 16. 11. 2017 18:03

Martulinkafr (neregistrovaný) 80.188.216.---

Na internetu jsem si našla vzor, kde jsem dala že žádám o čerpání(proplacení) řádné dovolené v návaznosti na ukončení mateřské dovolené a slovně jsem se domlouvala s majitelem, aby to proplatili.

• 16. 11. 2017 19:17

.. (neregistrovaný) 185.115.9.---

Pokud jste žádala o čerpání řádné dovolené, tak písemně reklamujte ve mzdové účtárně zaměstnavatele chybně zpracovanou mzdu. Do přílohy reklamace dejte kopii potvrzené žádosti o čerpání RD. A samozřejmě si nechte převzetí reklamace potvrdit.
      Na pozdější dobu bych to nenechávala, řešte ihned. Pokud byste čerpala řádnou dovolenou až po ukončení rodičovské dovolené, tak by Vám také mohli řádnou dovolenou krátit.
      Žádala jste také o čerpání rodičovské dovolené po ukončení řádné dovolené?

• 16. 11. 2017 20:11

Martulinkafr (neregistrovaný) 80.188.216.---

ano, vše jsem napsala do žádosti. když jsem se dnes ptala bylo mi receno ze zapomneli a zaplati mi to pristi mesic v listopadové výplate, ale myslim si ze to nejde a budou moci az po skonceni rd. Muzou to proplatit kdybych napsala reklamaci?

• 16. 11. 2017 20:42

Líba (neregistrovaný) 2a00:1028:96c4:----:----:----:----:----

Pokud jste žádala o čerpání a mzdová zapomněla, tak je všechno z vaší strany v pořádku, srovnají to v listopadové mzdě.

Jestli jste požádala o proplacení, tak máte smůlu. Proplatit lze jen při ukončení pracovního poměru.

Tak se ještě jednou podívejte, o co jste požádala.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).