Hlavní navigace

Dárky pro zákazníky

  • (neregistrovaný) 89.203.137.---

    21. 11. 2017 11:45

    Prosím, jsou daňově uznatelné výdaje dárky pro zákazníky - balíčky kávy a mohu si odečíst DPH (15%)? A ještě dioptrické brýle pro mě asi nejsou daňově uznatelné?! Jsem OSVČ, plátce DPH, prodávám mobilní služby.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 11. 2017 18:31

      allli

      Re: Dárky pro zákazníky
      pročtěte si §25/1/t, zda splňujete podmínky pro daňový výdaj
      dioptrické brýle používáte pouze pro podnikání?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).