Hlavní navigace

DPH ze záloh hrazených do EU

  • (neregistrovaný) 90.176.169.---

    29. 11. 2017 12:20

    Dobrý den. Platíme zálohu dodavateli z EU na zboží. Budu tuto platbu (zálohovou fa) vykazovat v přiznání DPH nebo až za dodávku zboží konečnou fakturu?
    Doposud jsem uváděla v DPH až konečnou fa., ale daňová poradkyně mi sdělila, že je změna viz § 40 dph a tedy samovyměření i ze záloh. Prosím je to pravda?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).