Hlavní navigace

Příjmy z youtube

• (neregistrovaný) 94.113.246.---

5. 12. 2017 9:40

Dobrý den,

prosím Vás pomozte mi: dcera (15 let) si hraje na youtuberku a natáčí videa a zveřejňuje je na youtube. tvrdí mi, že za to dostává nějaké virtuální peníze a ty si může převést na koruny, stačí jen někam poslat číslo našeho účtu. Moc se mi to nelíbí, mám z toho divný pocit. I kdyby to byla pravda, tak by se ty peníze měly nějak danit, ne?
    Můžete mi někdo poradit, co dělat, abychom se nedostali do problémů?

Děkuji

(prosím zdržte se komentářů, že jsem jako rodič selhal a nevěnoval dostatečnou pozornost tomu, co moje dítě dělá na internetu, vím, udělal jsem chybu, děti jsou v tomto směru o hodně dopředu než já)

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 12. 2017 9:49

mirka..p (neregistrovaný) 77.78.85.---

Re: příjmy z youtube
      Takto si hraje hodně dětí, stačí se na Youtube podívat. Jako rodič nemůžete mít puberťačku pod neustálým dohledem a můžete se jen spoléhat, že jste jí dal výchovou dobrý základ....
      Že mají youtubeři, na které se dívá dostatečný počet dětí příjem z reklam umístěných v tom videu, je pravda......
      Možná, kdybyste s dcerkou k tomu youtube sednul a zjistil nějaké další informace, případně jako její zástupce youtube kontaktoval s dotazy, určitě se doberete toho, jaké a jestli vůbec nějaké peníze z toho "hraní" budou.

• 5. 12. 2017 9:57

p (neregistrovaný) 94.113.246.---

děkuji za radu, zkusím kontaktovat nějakého zástupce, s dcerou je těžké pořízení, je názoru, že je to její věc, ještě jednou děkuji a přeji pěkný den.

• 5. 12. 2017 10:14

mirka..p (neregistrovaný) 77.78.85.---

:o) chápu, také jsem měla dceru v pubertě, ale zas áte na ni páku...když chce peníze, musí spolupracovat

• 6. 12. 2017 9:00

katka2 (neregistrovaný) 83.35.10.---

Ať si dcera založí vlastní účet, pak si jeho číslo může posílat kam chce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).