Hlavní navigace

Výuka v Polsku - DPH??

  • (neregistrovaný) 217.196.115.---

    6. 12. 2017 14:20

    Dobrý den,

    prosím Vás moc o radu. Jsme jazyková firma s českým DIčem a teď máme provádět výuku v Polsku (v nemocnici - doktory). Vystavovat fakturu máme na firmu, která má DiČ polské. Jak to bude s DPH? Bude to bez DPH?

    děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 12. 2017 16:32

      allli

      Re: výuka v Polsku - DPH??
      bez bližších informací nemohu poradit, zda jde o službu dle §9/1 ZDPH nebo §10b ZDPH
      zkuste se podívat do zápisu koord. výboru z 15.11.17
      http://www.financnisprava.cz/assets/cs/prilohy/d-prispevky-kv-kdp/zapis_KV_KDP_2017-11.pdf

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).