Hlavní navigace

Pracovní smlouva

  • (neregistrovaný) 89.233.181.---

    2. 1. 2018 10:29

    Dobrý den, musí být v pracovní smlouvě uvedeno zda se jedná o rovnoměrnou nebo nerovnoměrnou pracovní dobu?
    když tam mám jen 40 hodin týdně, je to dostačující?

    Vím že budou pracovat i o víkendu a prátký, dlouhý tak se domnívám že to není rovnoměrná.

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 1. 2018 10:43

      VH

      Re: pracovní smlouva
      V pracovní smlouvě údaj o rozvržení pracovní doby být nemusí, ale zaměstnanec musí o tomto údaji obdržet písemnou informaci (§ 37 odst. 1 e) ZP).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).