Hlavní navigace

Dlouhodobé ošetřovné

  • (neregistrovaný) 217.169.184.---

    5. 1. 2018 15:51

    Dobrý den, nevíte prosím Vás, jestli při dlouhodobém ošetřovném musí být společná domácnost?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 1. 2018 16:17

      .. (neregistrovaný) 185.115.9.---

      Re: Dlouhodobé ošetřovné
      Ptáte se na dlouhodobé ošetřovné podle § 41a zákona 187/2006 Sb. ve znění od 1.6.2018?

      Pokud ano, tak záleží na tom, v jakém vztahu je ošetřující a ošetřovaná osoba. U některých osob bude důležitá "domácnost", u některých "trvalý pobyt". A u některých osob žádné podmínky ohledně domácnosti či TP v zákonu nejsou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).