Neveřejný rejstřík - zpoplatněno

  • (neregistrovaný)

    8. 1. 2018 14:37

    Díky všem za předběžné informace o zápisu do neveřejného rejstříku.
    Dočetla jsem se, že bude zpoplatněno. To budou zase notáři vytvářet nějaké nové dokumenty a zadávat do rejstříku?
    Zatím bez ohledu na s.r.o. bych prosím potřebovala vědět zápis ohledně zapsaných spolků (jestli i v těchto organizacích budou nutné opět legislativní změny jako s NOZ a jak to bude případně finančně náročné).
    Děkuji za případnou informaci, pokud již někdo něco ví

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).