Hlavní navigace

Odměna za volby-DPFO?

  • (neregistrovaný) 90.181.22.---

    13. 1. 2018 12:00

    Dobrý den, jako člen komise u volem jsem dostala příjem (2 tis)zdaněný zálohovou daní, prohlášení podepsané u HPP-Mám povinnost DPFO nebo je to považováno za příjem podle § 6 do 6tis?Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 1. 2018 12:49

      xJ (neregistrovaný) 46.167.230.---

      Re: Odměna za volby-DPFO?
      Máte povinnost podat za 2017 DP. Vyžádejte si od obce/města potvrzení o zdanitelných příjmech. V letošních volbách už je to jinak, měla byste srážkovou daň a tedy bez povinnosti podat DP.

    • 13. 1. 2018 13:44

      12345 (neregistrovaný) 90.181.22.---

      Re: Odměna za volby-DPFO?
      Aha, já jsem to asi domotala, musel by to být příjem podle §7-10 do 6 tis, aby nebyla povinnost, že..

    • 13. 1. 2018 13:51

      .. (neregistrovaný) 185.115.9.---

      Re: Odměna za volby-DPFO?
      Měl jste v roce 2017 současně dva příjmy zdaněné zálohovou daní, proto máte povinnost podat své vlastní DAP
      Limity výše příjmů jsou v tomto případě irelavantní.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).