Hlavní navigace

DPH u DDOPP

  • (neregistrovaný) 83.167.225.---

    16. 1. 2018 9:36

    Dobrý den,

    prosím rozsekněte náš problém, kdy se nemůžeme s kolegy shodnout na UPLATNĚNÍ DPH z DDOPP. Od dodavatele jsem obdržela DDOPP vystavený 2.1.2018, datum přijetí platby 27.12.2017 ... Kdy si mohu uplatnit DPH jako odběratel? Případně prosím o nějaký přesný § ...

    Děkuji !!!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 1. 2018 9:41

      allli

      Re: DPH u DDOPP
      předpokládám, že jde o plnění od tuzemského plátce DPH
      pokud jste ho obdržela v 1/18, pak uplatníte nárok na odpočet DPH v 1/18 - viz §73/1/a ZDPH

    • 16. 1. 2018 9:48

      Zuzana P. (neregistrovaný) 83.167.225.---

      Re: DPH u DDOPP
      Daňový doklad o přijatí platby...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).