Hlavní navigace

Přepočet kurzu

  • (neregistrovaný) 94.199.193.---

    17. 1. 2018 8:56

    Dobrý den, mám přijmy ze zahraničí, jsem OSVČ a vedu DE. Musím každý příjem přepočítávat denním kurzem, nebo lze sečíst přijatou částku a pronásobit průměrem ČNB za rok 2017?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 1. 2018 9:41

      allli

      Re: přepočet kurzu
      můžete použít kurz ČNB denní nebo si vyberete tzv. pevný kurz ČNB k určitému dni nebo použijete jednotný kurz - viz §38/1 ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).