Hlavní navigace

Školkovné

  • (neregistrovaný) 78.102.222.---

    17. 1. 2018 11:15

    Dobrý den,
    je možné uplatnit školkovné za rok 2017 i za mateřské centrum, které je provozováno na základě živnostenského oprávnění, ale není registrováno na MŠMT? Prosím kde jsou podmínky pro uplatnění specifikovány? Předem děkuji za odpověď, Jana

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 1. 2018 11:24

      .. (neregistrovaný) 185.115.9.---

      Re: Školkovné_mateřské centrum
      Zákon o daních z příjmů § 35bb

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).