Hlavní navigace

Střídavá péče

  • (neregistrovaný) 83.208.33.---

    19. 1. 2018 12:39

    Dobrý den, prosím, 2 děti svěřeny do střídavé péče rodičů. Buď si každý rodič bude uplatňovat daň.zvýhodnění na jedno dítě nebo půl roku obě děti jeden rodič a pak se prohodí? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 1. 2018 12:47

      .. (neregistrovaný) 185.115.9.---

      Re: Střídavá péče_daň.zvýhodnění na dítě
      Nebo si také může dítě či děti uplatňovat celý rok pouze 1 rodič.
      Je to pouze na nich.

      Pokyn GFŘ k § 38l odst. 3

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).