Hlavní navigace

Stravenky - zaměstnavatel platí vše

  • (neregistrovaný) 90.180.206.---

    21. 1. 2018 16:54

    Zaměstnavatel chce dávat zaměstnancům stravenky ve výši 118Kč na den a nechce po nich 45% z ceny stravenky. Daňově by si účtoval těch 55% a zbytek nedaňově. Je to nějaký problém u zaměstnance? (myslím ve zdanění a odvodů SP a ZP)

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 1. 2018 8:59

      Maxx (neregistrovaný) 62.129.61.---

      Re: stravenky - zaměstnavatel platí vše
      §6/9/b zákon o dani z příjmů

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).