Hlavní navigace

Podání DP osobně na FÚ

  • (neregistrovaný) 2a00:1028:9190:----:----:----:----:----

    23. 1. 2018 14:35

    Dobrý den, může FO podat DP na FÚ v papírové formě?
    Nemá ani DS ani el. podpis.
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 1. 2018 14:43

      .. (neregistrovaný) 185.115.9.---

      Re: Podání DP osobně na FÚ
      Má Zástupce?
      Vše potřebné je uvedeno v Daňovém řádu § 72 odst. 4)

    • 23. 1. 2018 15:20

      Luisa (neregistrovaný) 82.150.179.---

      Re: Podání DP osobně na FÚ
      Pak může

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).