Hlavní navigace

Fakturace do eu neplátce DPH

  • (neregistrovaný) 80.188.13.---

    30. 1. 2018 15:09

    Dobrý den, víte někdo prosím, zda má nějaké povinnosti osvč, neplátce DPH, která fakturuje dodávku výrobků do Rakouska ? Fakturuje bez DPH a musí se u FU v ČR redistrovat jako identifikovaná osoba? Obrat 1 mil. nepřekračuje
    všem moc děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 30. 1. 2018 16:54

      allli

      Re: Fakturace do eu neplátce DPH
      u dodání zboží je místo plnění dle §7/1 nebo §7/2 ZDPH v ČR, takže se počítá do limitu obratu 1 mil. Kč za 12 po sobě jdoucích kal. měsíců
      nejde o povinnost registrovat se jako ident. osoba

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).