Hlavní navigace

Prodej nemovitosti plátce DPH

  • (neregistrovaný) 46.135.45.---

    1. 2. 2018 14:44

    Dobrý den, rád bych požádal o radu někoho zkušeného. Před 2 roky firma zakoupila od soukromé osoby garáž (bez DPH). Nyní ji budeme prodávat. Jsme plátci DPH. Budeme prodávat s DPH? Díky Karel

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 2. 2018 6:47

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: prodej nemovitosti plátce DPH
      § 56/3

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).