Hlavní navigace

Životní a penzijní v RZ

  • (neregistrovaný) 83.208.97.---

    5. 2. 2018 7:17

    dobrý den prosím, zaměstnanec si může uplatnit v daních příspěvek na životní a penzijní připojištění, to, které sám zaplatil ve výši každé 24 tis. ? nebo dohromady 24 tis? děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 2. 2018 9:44

      .. (neregistrovaný) 185.115.9.---

      Re: životní a penzijní v RZ
      Zákon o daních z příjmů
      § 15 odst. 5)
      § 15 odst. 6)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).