Hlavní navigace

DAP souběh ZAPČ, §9 a §7

  • (neregistrovaný) 94.138.113.---

    7. 2. 2018 8:40

    Dobrý den, prosím vás o radu: kolega má za 2017 příjem ze zaměstnání na HPP, dále pronajímá pole, kde si uplatní výdaje procentem ve výši 30% a dále podnikal jako OSVČ na vedlejší činnost. Pokud si u pronájmu pole uplatní výdaje %, musí i u vedlejší činnosti výdaje uplatnit procentuálně, nebo si může výdaje vztahující se k podnikání uplatnit ve skutečné výši? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 2. 2018 12:17

      mirka..p (neregistrovaný) 77.78.85.---

      Re: DAP souběh ZAPČ, §9 a §7
      Může si u podnikání uplatnit i skutečné výdaje.
      Dodržení jednoho způsobu stanovení výdajů platí v rámci jednoho §

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).