Hlavní navigace

Doba určitá - ukončení - kdy lze znovu?

  • 7. 2. 2018 11:44

    Dobrý den,

    dne 28.2.2018 končí našemu zaměstnanci smlouva na dobu určitou. Jde již o 3 dobu určitou.
    Chci se zeptat, kdy ho budeme moci na HPP znovu zaměstnat, opět na dobu určitou? Lze od 1.9.2018, tzn. s přestávkou půl roku?

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 2. 2018 11:53

      jasná. (neregistrovaný)

      Re: Doba určitá - ukončení - kdy lze zno
      § 39 ZP
      Jestliže od skončení předchozího pracovního poměru na dobu určitou uplynula doba 3 let, k předchozímu pracovnímu poměru na dobu určitou mezi týmiž smluvními stranami se nepřihlíží.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).