Hlavní navigace

Náhrada mzdy - odběr plazmy za úhradu

  • (neregistrovaný) 213.175.38.---

    7. 2. 2018 12:38

    Dobrý den,
    zkoušela jsem hledat v historii i jinde, ale nemůžu nic najít. Poradíte mi prosím někdo? Zaměstnanec byl na odběru plazmy v soukromé firmě, kde dostal finanční částku, jako "úhradu nákladů" . Má nárok na náhradu mzdy? V ZP §203 se mluví jen o odběru krve, není tam specifikováno, že by mělo jít o bezplatný odběr. Je někde jinde uvedeno, že by v tomto případě neměl zam-ec dostat náhradu mzdy?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).