Hlavní navigace

RZD-uplatnění manželky

  • (neregistrovaný) 84.242.115.---

    13. 2. 2018 15:29

    Dobrý den,když manželka nepřesáhla v r.2017 příjem 68 000 Kč, mohu si ji uplatnit v RZD. Kolik činí sleva? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 2. 2018 15:50

      Maxx (neregistrovaný) 62.129.61.---

      Re: RZD-uplatnění manželky
      §35ba zákon o dani z příjmů
      b) slevu na manžela ve výši 24 840 Kč na manžela žijící s poplatníkem ve společně hospodařící domácnosti,

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).