Hlavní navigace

Roční zúčtování a výsluha

  • (neregistrovaný) 89.190.75.---

    14. 2. 2018 14:06

    Dobrý den, prosím Vás, zaměstnanec u nás pracuje na hlavní pracovní poměr a nyní přišel s tím, že má celé roky výsluhu a chce to do ročního zúčtování. Tvrdil mi, že v minulé práci si to vyplňoval do růžového prohlášení a dělali mu roční zúčtování v práci. Lze to? Posílala jsem ho s tím na FÚ. Ale on chce roční zúčtování u zaměstnavatele, můžeme provést, když má výsluhu od Policie? Nebo je to stejné jako částečný invalidní důchod, když zaměstnanci berou, také si mohou nechat provést roční zúčtování u zaměstnavatele. Částka invalidního důchodu se do přiznání nedává, že? A tato výsluha se do přiznání dává? Mám to poprvé, tak vůbec nevím. Děkuji Hana

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 2. 2018 14:20

      .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Re: roční zúčtování a výsluha
      Zjistěte, zda se jedná o výsluhu uvedenou v
      ZDP § 4 odst. 1 ) písmeno n) nebo písmeno o)

    • 14. 2. 2018 14:24

      Hana ---- (neregistrovaný) 89.190.75.---

      Re: roční zúčtování a výsluha
      V potvrzení má podle § 159 zák. č. 361/2003 Sb.

    • 14. 2. 2018 14:38

      .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Re: roční zúčtování a výsluha
      A je uvedený zákon uvedený u výše uvedených "písmenek" v Poznámkách pod čarou? Trochu iniciativy, já to za Vás pročítat nebudu. Přečetla jste si vůbec ten paragraf?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).