Hlavní navigace

Hypotéka a pronájem bytu

  • (neregistrovaný) 178.255.168.---

    19. 2. 2018 14:46

    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, může si FO, která je zaměstnaná odečíst úroky z hypotéky, když od října 2017 pronajímá byt svému synovi? Samozřejmě, že se synem má nájemní smlouvu, kterou bude dávat do přiznání do § 9. Jde mi o to, když ona sama už od října není zda si úroky může odečíst. Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).