Hlavní navigace

Součinnost - exekuce

  • (neregistrovaný) 91.192.35.---

    19. 2. 2018 19:55

    Dobrý den, přišel nám EP na exekuci a zároveň žádost o součinnost. Chtějí mimo jiné uvést číslo účtu, kam se vyplácí mzda. Je to v pořádku? Musíme toto uvádět - je to v pořádku? Díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 2. 2018 7:00

      majda77 (neregistrovaný) 213.226.232.---

      Re: Součinnost - exekuce
      Dobrý den, já uvádím pouze, do které banky zasíláme. Nevíme, zda ten účet dotyčný(á) je vlastníkem účtu nebo si nechává zasílat ke kamarádům....

    • 20. 2. 2018 7:22

      LJ (neregistrovaný) 46.29.224.---

      Re: Součinnost - exekuce
      Přesně to si říkám. To už mi přijde opravdu divné. Ostatní info ani ne. Ale říkám si to samé. Tak děkuji moc

    • 20. 2. 2018 9:47

      PetraM. (neregistrovaný) 93.153.10.---

      Re: Součinnost - exekuce
      Když jsme sdělili číslo účtu, tak účet byl do týdne zablokovaný... ani si nezjišťovali, jestli byl vlastníkem účtu... po této zkušenosti - všichni kdo mají exekuce mají mzdu vyplácenou v hotovosti

    • 20. 2. 2018 12:44

      vej (neregistrovaný) 81.200.51.---

      Re: Součinnost - exekuce
      Také neuvádím číslo účtu, řídím se dle § 33 Exekučního řádu, součinnost třetích osob. Na školení nám bylo řečeno, že v tomto § se zaměstnavatel "nevidí", že si jen exekutoři ulehčují práci, aby to nemuseli hledat oni a poskytneme to my jako zaměstnavatelé. No a co až nastoupí GDPR, to už bude exekutor třetí osoba a té neposkytnu už ani ň :D

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).