Hlavní navigace

Nájemné

  • (neregistrovaný) 46.135.46.---

    20. 2. 2018 20:11

    Dobrý den, prosím o radu. Manžel je OSVČ a zároveň jako občan pronajímá byt za 6.000 Kč měsíčně. Musí tento příjem danit také v DP? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 2. 2018 8:32

      mirka..p (neregistrovaný) 77.78.85.---

      Re: Nájemné
      Ano, je to příjem podle §9

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).