Hlavní navigace

Prodej nemovitosti manželů

  • (neregistrovaný) 178.255.168.---

    25. 2. 2018 10:56

    Manželé prodali nemovitost - musí danit příjem.
    Kdo daní ? Jeden za oba a nebo každý 1/2?
    děkuji za odpovědi

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 2. 2018 11:18

      .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Re: Prodej nemovitosti manželů
      Pokud se ptáte na daň z příjmu fyzických osob, tak § 10 odst. 2) ZDP
      Přeji hezkou neděli

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).