Hlavní navigace

Roční zúčtování - Pohoda

• (neregistrovaný) 46.135.111.---

26. 2. 2018 17:36

Dobrý den,
    tisknu v pohodě sestavy - roční zúčtování.

Nahoře je však automaticky text:
    "Před vyplněním si, prosím, přečtěte pokyny a upozornění".

Proč je tam ten text?

Kam to mám ještšě doplňovat?? Myslela jsem, že tu to sestavu už můžu brát jako roční zúčtování. (sestava vypočet daně a daňového zvýhodnění)

Děkuji za pomoc

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 2. 2018 17:55

.. (neregistrovaný) 178.17.10.---

Re: Výpočet daně a daňového zvýhodnění
      Ten text je tam proto, abychom si přečetli POKYNY a UPOZORNĚNÍ na druhé straně tiskopisu 25 5460/1

A také proto, abychom nespoléhali jen na účetní systém, ale abychom to, co zpracujeme si také po sobě zkontrolovali. Nebo alespoň přečetli. Ne vždy tomu tak je.

• 26. 2. 2018 19:58

Hanka V. (neregistrovaný) 46.135.111.---

A pokud jsem to zkontrolovala a je to vše v pořádku, můžu takový tiskopis předat zaměstnanci? Jde mi o to, že v EPO tento formulář nikde nevidím, v pohodě to také nemůžu najít, kde to nechat vytisknout bez toho textu nahoře...vím, že ten text ničemu neškodí, ale radši bych to předávala bez toho textu nahoře.

Děkuji.

• 26. 2. 2018 20:05

.. (neregistrovaný) 178.17.10.---

Na stránkách finanční správy ho najdete v Databázi aktuálních daňových tiskopisů. Soubor pdf.
      V SW Pohoda si můžete vygenerovat svůj uživatelský tiskopis, to není problém.

Mohu se zeptat, proč Výpočet daně a daňového zvýhodnění předáváte zaměstnanci? Zaměstnanec si ho vyžádal? Pro kontrolu?

• 26. 2. 2018 20:15

Lenka28 (neregistrovaný) 90.181.96.---

A proč vám tam ten text vadí, když je i na originálu (tištěný formulář), i v EPO a všude jinde?

• 26. 2. 2018 20:34

Hanka V. (neregistrovaný) 46.135.111.---

Aha, myslela jsem si, že ten text tam má jen pohoda, pokud je to i v epo, tak dál neřeším. Zaměstnanci to chci dát sama, je to takový člověk, který si stejně vše vyžádá, tak to chystám už dopředu :) Děkuji a pěkný zbytek večera!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).