Hlavní navigace

Odpisy byt

  • (neregistrovaný) 188.166.83.---

    26. 2. 2018 19:40

    Dobrý den, slyšela jsem, že je možné když si koupí fyzická osoba byt, který pronajímá do výdajů započítat odpisy na byt (podle částky z kupní smlouvy). Nevíte někdo, jestli je to možné?
    Moc děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 2. 2018 20:08

      .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Re: Odpisy byt
      Ano, je to možné.

      Zákon o daních z příjmů § 9

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).