Hlavní navigace

Realizace výstavy v EU a DPH

  • (neregistrovaný) 217.170.100.---

    27. 2. 2018 7:46

    Prosím o radu,

    český plátce DPH realizuje výstavu v EU plátci DPH. Jde o § 9 reverse charge ?? tedy faktura bude bez DPH s poznámkou, že jde o reverse charge ?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 2. 2018 8:02

      jana123 (neregistrovaný) 217.170.100.---

      Re: realizace výstavy v EU a DPH
      český plátce fakturuje slovenskému plátci

      >>
      >>český plátce DPH realizuje výstavu v EU plátci DPH.
      >>Jde o § 9 reverse charge ?? tedy faktura bude bez
      >>DPH
      >>s poznámkou, že jde o reverse charge ?
      >tím plátcem myslíte koho - tuzemského plátce nebo
      >osobu reg. k DPH v JČS EU?

    • 27. 2. 2018 8:13

      allli

      Re: realizace výstavy v EU a DPH
      u služby poskytnuté osobě reg. k DPH v SR je místo plnění dle §9/1 ZDPH v SR, faktura bez DPH, ř. 21 přiznání a SH kód 3

    • 27. 2. 2018 9:09

      jana123 (neregistrovaný) 217.170.100.---

      Re:moc děkuji :)
      >>český plátce fakturuje slovenskému plátci
      >>
      >>>>
      >>>>český plátce DPH realizuje výstavu v EU plátci DPH.
      >>>>Jde o § 9 reverse charge ?? tedy faktura bude bez
      >>>>DPH
      >>>>s poznámkou, že jde o reverse charge ?
      >>>tím plátcem myslíte koho - tuzemského plátce nebo
      >>>osobu reg. k DPH v JČS EU?
      >u služby poskytnuté osobě reg. k DPH v SR je místo
      >plnění dle §9/1 ZDPH v SR, faktura bez DPH, ř. 21
      >přiznání a SH kód 3

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).