Hlavní navigace

Sleva na manželku

  • (neregistrovaný) 84.244.117.---

    28. 2. 2018 17:28

    Dobrý den,
    chtěl bych se jen, prosím, zeptat, zda mám nárok na slevu na manželku? Manželka pracovala od ledna do března. Příjem za tyto tři měsíce byl 25000 Kč.Od 1.4. byla v evidenci na ÚP. Podpora jí byla poskytována od 1.4. do 2.7.Od 3.7. - 31.12. pobírala peněžitou pomoc v mateřství. chci se zeptat, bude se do limitu 68000 Kč počítat podpora i peněžitá pomoc nebo jen příjem ze zaměstnání?
    Předem moc děkuji
    Pavel

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 2. 2018 18:24

      .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Re: Sleva na manželku
      Do příjmu manželky se v tomto případě započítává nejen příjem ze zaměstnání, ale i podpora v nezaměstnanosti, peněžitá pomoc v mateřství.

      Pokyn GFŘ D-22 K § 35ba odst. 1 písm. b) / strana 49 a násl.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).