Hlavní navigace

Daňový paušál-sleva na dítě

• (neregistrovaný) 92.62.236.---

1. 3. 2018 8:45

V zakoupené verzi mi řádek č.72 daňového přiznání nedovolí daňové zvýhodnění na uvedené dítě. Částka příjmů, ze kterých se počítají uvedená procenta (60%) nepřesahuje jeden milion. Odvolání je na řádek č. 42- výdaje vyšší než 50% daňového základu. To u 60ti % bude vždy.
    Mám při tom informaci, že při částce nepřesahující jeden mio. lze využít daňové zvýhodnění pro dítě při paušálním vyčíslení výdajů.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 3. 2018 9:21

.. (neregistrovaný) 178.17.10.---

Re: Daňový paušál-sleva na dítě
      Nebylo by lepší toto reklamovat u společnosti, od které jste si zakoupenou verzi pořídil, které jste to zaplatil? Zde je diskuzní forum, nevíme od koho jste si co přesně pořídil.

• 3. 3. 2018 3:21

jzml (neregistrovaný) 92.62.236.---

Děkuji za informaci. Připadá mi to docela legrační. Placenou verzi jsem zakoupil na vašich stránkách od firmy ASPECT HM za 149 Kč. Na koho se mám tedy obrátit? Žádný kontakt není uveden a tak jsem se domníval, že přes diskusní fórum dostanu nějaké vysvětlení.

• 3. 3. 2018 7:58

.. (neregistrovaný) 178.17.10.---

OT.
      Zde na diskuzním fóru diskutuji. Snažím se odpovídat na odborné otázky tazajicích a občas si jen potlachat. Nemám nic společného ani s majiteli stránek, ani s administratorem. Pokud byste si zde přečetl příspěvky ostatních k formularum daňového přiznání tak byste zjistil, že většina z nich doporučuje pro vyplnění DAP stránky Finanční správy, EPO. Pokud byste vyplňoval DAP tam, tak by Vás to navedlo, abyste v Příloze k DAP číslo 1 úplně nahoře zaškrtl, zda chcete uplatnit nižší limit u výdajů stanovených zákonem procentem z příjmů. Váš problém by tam tak byl vyřešen, vlastně byste ho vubec neměl.

Zkuste napsat přímo do nadpisu, že chcete odpověď od Aspekt. Nebo že chcete odpověď od administratora.

Nebo na stránkách, kde jste si DP objednal, kliknout na slovo ASPEKT HM - otevřou se vám stránky s adresou a mailovým spojením na pracovníky firmy ASPEKT HM.

Přeji krásné sobotní ráno

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).