Hlavní navigace

Provozní dotace z ÚP

  • (neregistrovaný) 37.188.235.---

    3. 3. 2018 18:40

    Dobrý den, podnikatel zahájil podnikání na základě dotace od ÚP. Je tato dotace nedaňový příjem? Podnikatel bude uplatňovat výdaje % . Dotace se nezapisuje nikam do daňového přiznání ? Děkuji za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 3. 2018 20:56

      mirka..p (neregistrovaný) 85.71.41.---

      Re: Provozní dotace z ÚP
      §4/1/h ZDP
      mělo by být osvobozeno

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).