Hlavní navigace

OT: arogantní šéfová

• (neregistrovaný) 78.102.244.---

7. 3. 2018 6:29

Dobrý den, budu ráda za každou radu jak vyjít (přežít) s velmi problematickou šéfovou, která má chování dozorce v lágru. Vím, že se tak chová proto, že má nešťastný osobní život, ale vytváří v práci příšerný stres, kvůli ní tam chodím s odporem. Pokud ji člověk na něco v dobrém upozorní, je ještě agresivnější. Stěžovat si na ni generálovi nemá cenu, neb spolu mají poměr. Je z tohoto cesta ven, nebo je řešením najít si jinou práci? Děkuji!

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 3. 2018 7:18

III (neregistrovaný) 46.227.168.---

Re: OT: arogantní šéfová
      Najít si jinou práci, protože hodnocení arogance je čistě osobní záležitost. Co vám připadá nesnesitelné, je pro druhého normální věc a naopak. Pokud nekoná něco v rozporu se zákonem, domnívám se, že nemáte žádnou možnost to nějak ovlivnit. Spousta šéfů se nemůže na nic upozorňovat, a to ani v dobrém.

• 7. 3. 2018 8:52

Alena H. (neregistrovaný) 94.124.109.---

Re: OT: arogantní šéfová
      Dobrý den,
      hledala bych jinou práci. Po vlastní zkušenosti s arogantní a navíc psychicky labilní šéfovou si s odstupem času občas vyčítám, že jsem v té době také raději nezměnila zaměstnání. Ona sice nakonec odešla sama (ze dne na den, aniž by někoho zaučila), ale reálně mě připravila o pět let života, kdy mi kolikrát bylo už v neděli fyzicky špatně z představy, že mě čeká další týden v její společnosti, ale zároveň jsem byla tak psychicky vyčerpaná, že jsem to v té době nebyla schopná řešit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).