Hlavní navigace

PS a ujednání pokuty - lze ?

  • (neregistrovaný) 77.236.222.---

    8. 3. 2018 8:56

    Dobrý den, prosím, může být v PS, že při zjištění krádeže zaměstnancem v prodejně, bude tento zaměstnanec pokutován např. částkou 10.000 a ihned s ním PP skončen. Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 3. 2018 9:56

      pája

      Re: PS a ujednání pokuty - lze ?
      žádné pokuty nelze sjednávat, bylo by to neplatné ujednání, za porušení povinností zaměstnancem lze využít jen sankce podle ZP- § 52 příp. 55

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).