Hlavní navigace

Poplatek za televizi

  • (neregistrovaný) 62.177.121.---

    23. 11. 2005 14:46

    Musí nyní platit s.r.o. poplatek za televizi, jestliže nemá žádnou v evidenci?i

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 11. 2005 10:04

      Anonymní (neregistrovaný) 85.70.173.---

      Re: Poplatek za televizi
      § 3 zákona o tel.a rozhl.poplatcích - odst. 2 poplatníkem tel.poplatku je ..právnická osoba, která vlastní tel.přijímač, nebo která alespoň užívá tel.přijímač, i kdyžnení jeho vlastníkem, alespoň jeden měsíc
      -pokud s.r.o. nevlastní ani neužívá žádný tel.přijímač není poplatníkem, dle odst.4 byjste měli dostat později výzvu jako odběratelé elektřiny a prlohlášením oznámit, že nevlastníte tel.př. pozor na autoradia v autech s.r.o.- podléhají taky poplatku, ale každé
      pájaporadce

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).