Hlavní navigace

Mzdy v Pohodě, Vaše zkušenosti s ní ?

• (neregistrovaný) 77.236.222.---

15. 3. 2018 7:25

Dobrý den, firma o cca 100 zaměstnancích byla počínaje únorem odštěpena a vznikly ještě další dvě společnosti. Takže z jedné mám 3, z toho nástupnické každá cca o 48 zaměstnancích. Roky mám vynikající mzdový a personální program, ale majiteli byla doporučena na sklady a účto Pohoda. Chce,abych i já dělala mzdy a personalistiku v ní. Když jsem se dívala do cvičební verze Pohody, tak mi to v ní připadá strašně složité, hrozně moc úkonů (přeskakování z řádků/oken) jen než se mzda zadá. Já bych si chtěla zachovat program svůj, který je spolehlivý s řadou výstupů, archivem .... prostě je vynikající. Prosím Vás, jaké máte zkušenosti s Pohodou co se týče mezd a personalistiky Vy ? Děláte v ní někdo 50 zaměstnanců ? Jde to vůbec ? Něco jsem ještě četla, že je na toto Pamica. Moc Vám děkuji za Vaše názory a přeji pěkný den.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 3. 2018 7:48

MarketaK (neregistrovaný) 217.115.251.---

Re: Mzdy v Pohodě, Vaše zkušenosti s ní
      Dělám mzdy v POHODĚ, ale máme do 15 zaměstnanců, exekuce musí člověk spočítat ručně, ale jinak to není nijak složité - na 50 zaměstnanců to ale není - k tomu se dá přikoupit právě ta PAMICA, ale s ní zkušenosti nemám - pokud byste ale měli "živit" další software na mzdy, tak je asi na Vaší volbě, s čím se Vám bude pracovat lépe.
      Plus u PAMICA vidím v tom, že komunikuje s POHODOU a tudíž nemusíte zaúčtovávat celé mzdy ručně, jak u výstupu z cizího software

• 15. 3. 2018 7:51

MarketaK (neregistrovaný) 217.115.251.---

Jinak se dá stáhnout i zkušební verze PAMICA, tak můžete vyzkoušet

• 15. 3. 2018 7:58

.. (neregistrovaný) 178.17.10.---

Re: OT. Mzdy v Pohodě, Vaše zkušenosti
      SW Pohoda na účto, sklady - OK
      SW Pohoda na mzdy - pouze pokud máte nějaké jednoduché mzdy, s ničím složitějším si neporadí. Např. danění PP+DOPP současně = musíte upravovat ručně. Pracovní doba po-čt = musíte hodiny přepočítávat a upravovat ručně. Pokud máte jen trochu složitější mzdy, tak se podívejte na jejich SW Pamica. Sama, pokud bych měla svůj osvědčený SW na mzdy který by fungoval vč.dobrých upgradů, tak bych ho nedala. U jednoho klienta dělá mzdy externí mzdová účetní ve svém SW, dává mi předpisy k zaúčtování a také to funguje. Jediné co u tohoto klienta nedělám, je zaevidování jednotlivých dobírek jako závazky. U klientů, kde v SW Pohoda zpracovávám i mzdy, se mi předpisy závazků "překlopí" automaticky.

• 15. 3. 2018 8:22

zb5 (neregistrovaný) 178.255.168.---

Dobrý den,
      paní Soňo,můžete sem napsat jaký program na mzdy doposud používáte?
      Děkuji

• 15. 3. 2018 8:26

Soňa.... (neregistrovaný) 77.236.222.---

===
      http://www.tespce.cz/
      Všem Vám děkuji za Vaše odpovědi, moc mi pomůžou, krásný den.

• 15. 3. 2018 8:36

Alča Z. (neregistrovaný) 93.153.10.---

Tak toho bych se nevzdala.... Měla jsem možnost vyzkoušet si Pohodu a nic moc... Taky mám svůj oblíbený program http://www.keloc-software.cz/ Děláme v něm všechno ve firmě a na mzdy a personalistiku je výborný - nedala bych ho :-)

• 15. 3. 2018 9:15

zdv (neregistrovaný) 89.177.52.---

Dobrý den, já pracuju v systému Pohoda i Pamica. Pohodu mám z důvodu účetnictví a s tím jsem opravdu spokojená, nicméně mzdy v Pohodě jsou podle mého názoru jen pro opravdu hodně jednoduché případy a pro malý počet zaměstnanců. U příplatkových mezd se něco musí dělat i ručně a vůbec nepočítá exekuce. Z tohoto důvodu jsem si koupila i Pamicu, ovšem pro mě velké zklamání. Můj názor je, že mzdy a personalistika v systémech Pohoda i Pamica jsou min. o level níže než účetnictví Pohoda. V PAMICA jsem měla problémy i s aktualizacemi, které často "překryjí" to dobré, co tam bylo, a pak to tam dalšími aktualizacemi vracejí.
      Jestli máte ověřený dobrý ověřený SW, tak při tom množství lidí, co máte, bych se snažila si ho prosadit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).