Hlavní navigace

Prodej akcií je osvobozený příjem?

  • (neregistrovaný) 193.86.226.---

    15. 3. 2018 13:01

    Dobrý den, je prodej akcií do příjmu 100 tis. za rok osvobozený, našla jsem v § 4 ZDP u jednoho poplatníka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 3. 2018 13:26

      vladík (neregistrovaný) 77.236.201.---

      Re: prodej akcií je osvobozený příjem?
      ano, příjmy z prodeje CP bez ohledu na délku vlastnictví jsou v úhrnné výši 100 000 Kč za kal.rok od daně z příjmů osvobozeny §4/1 písm.w ZDP

    • 15. 3. 2018 19:14

      jjaruska (neregistrovaný) 46.135.105.---

      Re: prodej akcií je osvobozený příjem?
      Děkuji, já jsem si to přečetla, ale nebyla jsem si úplně jistá

    • 15. 3. 2018 13:31

      .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Re: prodej akcií je osvobozený příjem?
      Jak kdy, jak u koho.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).