Hlavní navigace

Úroky na běžném účtu - FO

  • (neregistrovaný) 84.242.76.---

    17. 3. 2018 16:39

    Dobrý den, zdaňují se úroky z běžného účtu u podnikatele dle § 7 nebo dle § 8 - kapitálový příjem? Děkuji za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 3. 2018 18:52

      E. (neregistrovaný) 2a00:1028:9192:----:----:----:----:----

      Re: úroky na běžném účtu - FO
      dle §8

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).