Hlavní navigace

§ 9 a výdaje

  • (neregistrovaný) 85.71.237.---

    19. 3. 2018 18:14

    V § 9 u pronájmu byly používány skutečné výdaje.
    Loni žádné skutečné nebyly, lze použít výdaje paušálem 30%?
    Nevím, jestli se to může jen tak střídat.
    Děkuji moc za radu

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 3. 2018 18:19

      mirek22 (neregistrovaný) 81.162.199.---

      Re: § 9 a výdaje
      U pronájmu nesmí být paušál pokud odpisujete budovu

    • 19. 3. 2018 18:35

      ako (neregistrovaný) 85.71.237.---

      Re: § 9 a výdaje
      Ok, díky, neodepisuje.
      Takže paušál v tomto případě ano? Jen tahle podmínka? Děkuji

    • 19. 3. 2018 19:16

      .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Re: § 9 a výdaje
      A toto je v ZDP uvedeno kde ?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).