Hlavní navigace

Daň z příjmů právnických osob

  • (neregistrovaný) 89.111.119.---

    22. 3. 2018 11:59

    Dobrý den,
    nevíte prosím někdo, do kolika peněz se nemusí platit daň z příjmů PO?
    Vyšla mi daň 190 Kč a na konci 0. Vyplňovala jsem na Daňovém portálu, tak věřím, že to je dobře, ale zajímalo by mě to a nemohu to nikde najít.
    Moc děkuji za případnou odpověď.
    Jana

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 3. 2018 12:06

      Maxx (neregistrovaný) 62.129.61.---

      Re: Daň z příjmů právnických osob
      § 38b - odkaz na tento paragraf je v nápovědě na EPO k příslušnému políčku

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).