Hlavní navigace

Důchodce OSVČ přiznání

  • (neregistrovaný) 109.72.1.---

    22. 3. 2018 16:41

    Dobrý den,
    prosím o radu. Důchodce OSVČ, v roce 2017 neměl žádné příjmy z podnikání, pouze 1500 Kč z pronájmu polí. Musí podávat přiznání nebo stačí pouze čestné prohlášení? V případě prohlášení - má uvádět, že neměl zdanitelné příjmy nebo musí zmínit těch 1500 z nájmu? Děkuji. Klára K.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 3. 2018 17:00

      Klára K. (neregistrovaný) 109.72.1.---

      Re: Důchodce OSVČ už to mám :-)
      Už jsem to našla - §38g - děkuji :-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).