Hlavní navigace

Finanční dar-uplatnění odpočtu? prosím

  • (neregistrovaný) 93.185.56.---

    23. 3. 2018 7:57

    Dobrý den,
    prosím prosím o pomoc. Zaměstnankyně mi přinesla potvrzení o přijetí daru pro Nadační fond střední umělecké školy. Píšou tam, že potvrzují přijetí finančního daru v období 01-12/2017 v částce 2 500,- Kč. Dá se to uplatnit v daňovém přiznání? Píšou, že je to dle §15 odst.1, ale to se týká jen bezúplatných, nebo já nevím. Jsem z toho zmatená, ještě jsem se s tím nesetkala.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 3. 2018 8:43

      .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Re: Finanční dar-uplatnění odpočtu? pros
      Zkuste si najít, co to znamená "bezúplatný"
      A hned budete vědět

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).