Hlavní navigace

Akcie zaměstnanci od mateřské společnost

  • (neregistrovaný) 37.188.187.---

    24. 3. 2018 16:30

    Dobrý den,

    zaměstnanec obdržel od mateřské společnosti v USA akcie. Musí tento příjem zdanit? Do jakého řádku v přiznání by se měl tento příjem dát?
    děkuji za radu

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 3. 2018 16:42

      alen1 (neregistrovaný) 77.234.40.---

      Re: akcie zaměstnanci od mateřské společ
      Málo informací, jak o zaměstnanci, tak o akciích.

    • 24. 3. 2018 16:51

      elias (neregistrovaný) 37.188.187.---

      Re: akcie zaměstnanci od mateřské společ
      Co potřebujete doplnit? Zaměstnanec pracuje v ČR u dceřiné společnosti. Akcie mu byly připsány mateřskou společností v únoru. Mohl s nimi hned nakládat a nezaplatil za ně vůbec nic.
      Pokud potřebujete ještě něco doplnit, dejte prosím vědět.
      díky

    • 24. 3. 2018 17:26

      alen1 (neregistrovaný) 77.234.40.---

      Re: akcie zaměstnanci od mateřské společ
      §6/1/d.
      Ke způsobu zdanění je KOOV, myslím, že z roku 2012

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).