Hlavní navigace

Odpočet daně §79

  • (neregistrovaný) 188.75.131.---

    25. 3. 2018 20:10

    Dobrý den, prosím o radu. Podnikatel koupil v prosinci 2017 automobil za 500 000 + DPH. V té době nebyl plátcem DPH, plátcem se stal od února 2018. Kolik si může uplatnit odpočet daně, bude krátit o jednu pětinu nebo o dvě i za leden 2018? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 3. 2018 8:17

      mirka..p (neregistrovaný) 77.78.85.---

      Re: Odpočet daně §79
      může si uplatnit 4/5

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).