Hlavní navigace

Potvrzení o zaplacených úrocích

  • (neregistrovaný) 213.175.57.---

    27. 3. 2018 9:41

    Prosím, dá se jako potvrzení o zaplacených úrocích uznat výpis z účtu o úvěru?
    Díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 3. 2018 10:21

      .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Re: Potvrzení o zaplacených úrocích
      Pro zpracování RZD nebo pro potřeby podání DAP?

    • 27. 3. 2018 11:08

      asd (neregistrovaný) 213.175.57.---

      Re: Potvrzení o zaplacených úrocích
      Pro RZD. Podle mne musí být takové to klasické potvrzení, zaměstnanec přinesl výpis... Nicméně nemám zkušenosti s FÚ, jak by na to nahlíželi.

    • 27. 3. 2018 11:15

      .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Re: Potvrzení o zaplacených úrocích
      Musíte mít od zaměstnance doloženo (mimo jiné) to, co je
      uvedeno v § 38l odst. 1) písmeno b) ZDP

    • 27. 3. 2018 11:53

      jkl (neregistrovaný) 213.175.57.---

      Re: Potvrzení o zaplacených úrocích
      § znám. Ale zřejmě ten výpis nemožno uznat za potvrzení. Taky si to myslím, ale jde o TOP management, tak než na mne vyběhne, ověřuji fakta, protože přeci jen uznávám, že je to jen papírování, protože na výpisu by měly být stejné úroky jako na potvrzení.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).