Hlavní navigace

Příjem z pronájmu pozemnků

  • (neregistrovaný) 188.120.211.---

    27. 3. 2018 9:54

    Dobrý den, mám příjem z pronájmu pozemků ve výši 3500,- kč. Musím podávat DP?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 3. 2018 10:05

      irena2 (neregistrovaný) 188.120.211.---

      Děkuji Vám za odpovědi
      >Dobrý den, mám příjem z pronájmu pozemků ve výši
      >3500,- kč. Musím podávat DP?

    • 27. 3. 2018 10:50

      irena2 (neregistrovaný) 188.120.211.---

      Prosím o radu
      >>Dobrý den, mám příjem z pronájmu pozemků ve výši
      >>3500,- kč. Musím podávat DP?

    • 27. 3. 2018 11:06

      .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Re: Prosím o radu
      Pokud nemáte z jiného důvodu povinnost podávat Přiznání k dani z příjmů FO, tak z důvodu příjmu částky z nájmu ve výši 3500 Kč/rok podávat DAP nemusíte.

      ZDP § 38g odst. 1) + odst. 2)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).