Hlavní navigace

Zanechání studia

  • (neregistrovaný) 84.242.86.---

    29. 3. 2018 10:37

    Zaměstnanec přinesl sdělení univerzity o zanechání studia (dcery) ke dni 13.3.2018.
    Náleží mu za březen ještě nárok na odpočet a bonus ?
    Moc děkuji za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 3. 2018 10:51

      .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Re: zanechání studia
      Je na dokladu vyznačen den nabytí právní moci rozhodnutí o ukončení studia? Pokud ne, měl by být?

    • 29. 3. 2018 10:56

      jájina (neregistrovaný) 84.242.86.---

      Re: zanechání studia
      Je to jen sdělení. Cituji:
      Vaše prohlášení o zanechání studia bylo doručeno .......dne 13.3.2018.
      Tento den je dnem ukončení Vašeho studia a tímto dnem tedy přestáváte být podle §56 odst.1 písm. a)................studentkou ........
      Sdělení je na hlavičkovém papíře, s číslem jednacím a podepsáno děkanem

    • 29. 3. 2018 11:09

      .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Re: zanechání studia
      Pokud bylo studium ukončeno na základě písemného prohlášení o zanechání studia, které škola obdržela od studenta, tak den ukončení již nastal a nemusíte nic dále řešit. Resp. nemusíte řešit, zda nebylo dítě studentem ještě první den následujícího měsíce.

      Doporučuji k pročtení § 56 odstavec 2) zákona 111/1998 Sb.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).