Hlavní navigace

Odpočty na dítě - manželka na rodičovské

  • (neregistrovaný) 85.13.123.---

    29. 3. 2018 14:04

    Dobrý den, ráda bych poprosila o radu ohledně potvrzení druhého z manželů o neuplatňování odpočtů nebo když je žena doma na rodičovské dovolené. Jak často toto čestné prohlášení nebo potvrzení ze zaměstnání musí dokládat?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 3. 2018 14:20

      .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Re: Odpočty na dítě - manželka na rodičo
      ZDP § 38l odst. 5)

      Na co potřebuje zaměstnavatel zaměstnance, který uplatňuje daňové zvýhodnění na děti, Čestné prohlášení ? V ZDP není uveden požadavek na předložení čestného prohlášení druhého z poplatníků.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).